Studio Urody Hanna Oględzka

THE PERFECT DERMA

Amerykańska firma BELLA MEDICAL PRODUCT założona w przez Nafeha Sebai od lat tworzy innowacyjne produkty i rozwiązania dla lekarzy medycyny estetycznej.
Peeling The Perfect Derma Peel w rankingu Top 3 organizowanym przez stację ABC News został uznany za jeden z trzech najlepszych produktów z branży Anty Aging.
The Perfect Derma Peel jest najbardziej zaawansowanym i najskuteczniejszym peelingiem w swojej klasie. Zapewnia najlepsze wyniki w walce ze starzejącą się skórą, trądzikiem i przebarwieniami. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry.
THE PERFECT DERMA PEEL TM jako jedyny peeling na rynku zawiera w swoim składzie GLUTATION zwany „KRÓLEM wśród antyoksydantów”
Glutation to najważniejszy antyoksydant naszego organizmu.
Jest on niezbędny do walki z wolnymi rodnikami, które są poważnym zagrożeniem podczas niemal każdej choroby, ale także są główną przyczyną procesów starzenia. Glutation (GSH) jest peptydem zbudowanym z trzech aminokwasów: kwasu glutaminowego, cysteiny oraz glicyny i występuje we wszystkich komórkach roślin i zwierząt. Swojej budowie zawdzięcza szczególne właściwości przeciwutleniające. Bierze udział w procesach oddychania komórkowego, wzmacnia struktury komórek oraz hamuje powstawanie melaniny w skórze. Ponadto ma zdolność do wyłapywania wolnych rodników chroniąc komórki przed działaniem środowiska zewnętrznego w tym także przed wolnymi rodnikami powstałymi w wyniku działania promieni UV.

Przebieg zabiegu

Peeling nakładamy  warstwami przy pomocy jałowego gazika. Przy pierwszej aplikacji peelingu odczuwalne będzie lekkie pieczenie w miejscu aplikacji. Kolejne aplikacje peelingu powodują już minimalny dyskomfort. Dla polepszenia komfortu pacjenta można użyć wentylatora skierowanego na miejsce zabiegowe. W miejscu poddanym zabiegowi, pojawi się zaróżowienie lub zaczerwienienie skóry. W niektórych przypadkach na skórze może pojawić się lekkie „szronienie”. Wystąpienie „szronienia” skóry jest bardziej prawdopodobne w przypadku leczenia bardzo zniszczonych obszarów skóry, blizn, zmian trądzikowych czy silnej pigmentacji.
Rekonwalescencja
Po dwóch dniach od nałożenia peelingu rozpoczyna się proces złuszczania, który trwa dwa-trzy dni. Dlatego najkorzystniej wykonać zabieg w środę, aby okres najintensywniejszego złuszczania przypadł w weekend. Skóra goi się w ciągu siedmiu dni.
Pielęgnacja po zabiegu

The Perfect Derma Peel pozostaje na skórze poddanej zabiegowi. Pacjent otrzymuje specjalny zestaw do pielęgnacji skóry w domu. Obszary poddane działaniu peelingu nie powinny być myte i dotykane przez co najmniej 6 godzin po zabiegu. Pacjent powinien chronić skórę przed działaniem promieni słonecznych i stosować krem ochronny z filtrem SPF 50+. Peeling może być stosowany na noc jednak należy brać pod uwagę dyskomfort w czasie snu. Jeżeli obecne są przebarwienia  po aplikacji peelingu dochodzi do ich przejściowego ściemnienia.
W domu pacjent stosuje po 6 godzinach i rano następnego dnia specjalne chusteczki aktywujące dalsze działanie peelingu , następnie specjalny produkt nawilżający.
Łuszczenie zaczyna się 3-4 dnia i trwa minimum 3 dni, czasem dłużej. Nie należy odrywać łuszczących się płatów skóry tylko pozwolić im się złuszczyć w naturalny sposób.
Po kilku dniach maksymalnego łuszczenia skóra nadal będzie się podłuszczać, ale możliwe jest nałożenie kamuflującego podkładu. Zwykle proces złuszczania kończy się po 7-10 dniach.

WSKAZANIA:

Pełen efekt przebudowy i odmłodzenia skóry jest widoczny po 28. Unikalne połączenie kwasów i przeciwutleniaczy w peelingu pozwala na:

 • Rozjaśnienie skóry, dodanie jej blasku, poprawę odcienia i faktury,
 • Redukcję wielkości porów,
 • Zmniejszenie drobnych linii i spłycenie zmarszczek,
 • Usunięcie lub zmniejszenie przebarwień skóry,
 • Kontrolowanie skóry trądzikowej, poprawę wyglądu blizn potrądzikowych,
 • Stymulację produkcji kolagenu i elastyny.

PRZECIWWSKAZANIA:

 • ciąża,
 • karmienie piersią,
 • alergia na którykolwiek ze składników preparatu oraz na aspirynę,
 • stosowanie izotretynoiny w ciągu ostatnich 4 miesięcy,
 • uszkodzenia skóry, oparzenia słoneczne, infekcje, aktywna opryszczka,
 • niedawno wykonany zabieg elektrolizy lub złuszczania chemicznego,
 • chemio lub/i radioterapia,
 • choroby autoimmunologiczne lub obniżona odporność.
Rezerwacja

Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji